Wyruszaj z plastrami Pasocare w niezwykły świat kina. Przyjdź na pokazy Kina na leżakach, weź udział w konkursach i wygrywaj nagrody!

Plastry Pasocare zostały jednym ze sponsorów kina plenerowego Kino na leżakach.  Akcja realizowana jest w czasie wakacji w nadmorskich miejscowościach oraz w miastach Centralnej Polski. W czasie otwartych pokazów, organizowanych w przestrzeni publicznej, wyświetlane będą filmowe hity.
W repertuarze znajdziemy m.in. nagrodzony Oscarami Green Book, Cudownego chłopca ze świetną rolą Julii Roberts, czy komedię Jutro będziemy szczęśliwi. Sprawdź, kiedy będziemy w Twojej miejscowości: repertuar
Przed seansami filmowymi pokazywany będzie spot reklamowy naszej marki. Pan Plaster, zabawna postać stworzona na potrzeby spotu, opowie o sobie i innych plastrach z oferty Pasocare.

 

 

Dla uczestników pokazów przygotowaliśmy wiele atrakcji dodatkowych: darmowe zestawy plastrów wodoodpornych oraz konkursy z nagrodami. Zachęcamy Was do polubienia Pasocare na Facebooku, gdzie będziemy informować o terminach i zasadach konkursów.